ClubHouse Nedir? ClubHouse Takipçi veya Oda Dinleyici Ne Anlama Gelir?

ClubHouse Nedir? ClubHouse Takipçi veya Oda Dinleyici Ne Anlama Gelir?

Her geçen dönemde yeni bir sosyal ağ platformu ortaya çıkıyor. Bütün dünya üzerinde popüler olabilen platformlar olduğu gibi birkaç ayda silinip giden platformlar da mevcut. Tüm dünya için unutulmaz olan 2020 senesinin Nisan ayında ClubHouse ismiyle yeni bir sosyal ağ platformu aramıza katıldı. Kısa sürede çok sevilen bu yeni platform hızlı bir şekilde kullanıcı sayısını artırıyor. 

Herkes etrafta ClubHouse kelimesini duymaya başladı. Fakat birçok insan ClubHouse nedir sorusunun yanıtını veremiyor. ClubHouse kısaca bir sesli sohbet uygulaması olarak gösterilebilir. Uygulamaya giriş yapan kişiler sohbet odalarından bir tanesine girerek buradaki sohbetlere katılabiliyorlar. 

Herhangi bir ClubHouse kullanıcısını takip ederek onun bulunduğu odalara giriş yapabilirsiniz. İsterseniz odalarda hiç konuşmadan da bulunma şansınız var. Oda dinleyici olarak isimlendirilen bu kullanım şekli ile muhteşem sohbetlere şahit olacaksınız. 

ClubHouse Nasıl Girilir?

İnsanlar ClubHouse nedir sorusu kadar uygulaya nasıl girileceğini de soruyorlar. Çünkü ClubHouse farklı bir üyelik sistemi oluşturmuş durumda. Uygulamayı indirdikten sonra giriş yapabilmek için davetiyenizin olması gerekli. Uygulamayı hali hazırda kullanan kişiler farklı kullanıcılara davetiye gönderebiliyorlar. 

Davetiyenizi aldığınız anda uygulamayı aktif olarak kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Herhangi bir ücreti bulunmayan uygulama sizlere otomatik olarak 2 adet davetiye tanımlıyor. Bunun sonrasındaki davetiyeler ise sizin aktif olduğunuz süreye göre değişecek. 

Yakınınızda ClubHouse kullanan bir kişi varsa ondan davetiye göndermesini talep edebilir ve kısa sürede bu keyifli uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz. begeniinet