Discord Sunucu Üyesi Arttırma Ne İşe Yarar?

Discord Sunucu Üyesi Arttırma Ne İşe Yarar?

Discord kullanıcılarına sesli ve yazılı olarak iletişime geçme imkânı sunan bir uygulama. Kendi Discord hesabınızı oluşturduktan sonra uygulamaya girerek buradaki sunuculardan bir tanesine bağlanıyorsunuz. Aynı sunucu içerisinde yer alan diğer kullanıcılar ile ortak alanda yazılı ya da sesli olarak sohbet etmeye başlayabilirsiniz. İsterseniz özel odalarda da zaman geçirmeniz mümkün oluyor. 

Discord kullanıcıları kendi sunucularını da açabiliyorlar. Siz de yeni bir hesap açtığınızda kendinize ait bir sunucu oluşturabilirsiniz. Sunucunuza yeni kişiler üye olacak ve düzenli olarak sunucunuza girmeye başlayacaktır. 

İnsanlar Discord üye arttırma için büyük bir çaba harcarlar. Sunucularının üye sayısını arttırmak isteyen kişiler bunu Discord ile gelir elde etmek için yaparlar. Birçok insan için anlamsız olan üye arttırma çabası normal şartlarda para kazanma amacıyla kurulmayan bu uygulamadan para kazanmak amacıyla yapılır.

Discord Sunucusu İle Nasıl Para Kazanılır?

Discord sunucusu açtıktan sonra kullanıcıları kendi sunucunuza çekmeniz gerekir. Yapacağınız özel etkinlikler ya da sunacağınız çekilişler ile birlikte kısa sürede üye sayınızı arttırırsınız. Discord üye arttırma işleminde başarılı olduğunda çok sayıda insana kolayca hitap edebilecek kapasiteye ulaşırsınız. 

Sunucunuzdaki üye sayınızın arması bu alandan reklam yapabilmenize imkân tanır. Sunucunuzun ana teması varsa bu temaya uygun markaların reklamlarını alabilir ve sunucudaki insanlara sesli ya da yazılı olarak iletebilirsiniz. Diğer sunucuların reklamlarını alma ve bu sayede para kazanma şansınız da bulunuyor. begeniinet