Spotify Dinlenme Ne Anlama Gelir?

Spotify Dinlenme Ne Anlama Gelir?

Spotify dinlenme, Spotify üzerinde bulunan müziklerin izlenme sayılarıdır. İzlenme sayısının artışına bağlı olarak dinlenme trendine giren şarkılar en çok dinlenilen şarkılarda yer almaktadır.

Spotify dinlenme, içerisinde birçok şarkıcının albümlerinin bulunduğu ve şarkı izlenme sayılarının olduğu kısımdır. Son 3 yıldır hayatımızda büyük bir yer edinen Spotify; normal versiyon ve paralı versiyon olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Eğer sizde Spotify üzerinde şarkı yayınlamak ve dinlenme sayılarınızı artırmak istiyorsanız, uygulamanın algoritmasına uygun paylaşımlar yapmalısınız. Bunun yanı sıra reklamlara çıkmak ve izlenme satın almakta dinlenme sayılarını artırmak için bilinen yöntemlerdendir.Spotify Dinlenme Hakkında

Spotify, İsveçli merkezli podcast servisi ve bir müzik veri akışıdır. EMI, Sony, Warner Müzik Grubu, The Orchard, ve Universal’in da içerisinde bulunduğu seçkin bir bağımsız plak şirketlerinde seçilen müzikleri dinletir. Bu müziklerin ise sınırsız şekilde dinlenmesine izin veren, aylık bir abonelik sistemi aracılığıyla çalışmakta olan dijital bir müzik platformudur.

Spotify
, dünya çapı üzerinde milyonlarca şarkıya ve diğer içeriklere anında erişilmesini sağlayan podcast, bir dijital müzik ve video aktarma hizmetidir. Müzik çalma gibi temel olan işlemlerin tamamı ücretsizdir. Ancak yine de Spotify’ın Premium üyeliğe yükseltilmesini tercih edebilirsiniz.


Spotify’ ın kullanımı oldukça basittir. Öncelikle İOS ya da Android uygulaması indirilmelidir. Ardından platforma üye olunur. Üye olma işleminde sonra kişiler isteklerin göre ayarlar kısmı üzerinden facebook ile senkronize edebilir. Facebook ile senkronize ederseniz eğer arkadaşlarınızın genel olarak hangi şarkıları dinlediklerini görebilirsiniz.

Spotify dinlenme
, platform içerisinde yer alan müziklerin genel olarak izlenme sayıları anlamına gelmektedir. İzlenme sayısına göre de şarkılar trendlere yükselebilir.begeniinet